Aktuality

Sme majstri!!!

16.06.2018

RC Spartak Trnava sa po ôsmich rokoch od založenia klubu dočkal historického majstrovského titulu. Predchádzajúce štyri sezóny skončili trnavskí ragbisti na druhom mieste. Tento rok sa už konečne do Trnavy podarilo priniesť prvé miesto.

Čítaj ďalej

V sobotu 2.6. sa uskutoční Trnava 7s

27.05.2018

Počas prvej júnovej soboty sa bude v Športovom areáli Slávia Trnava konať druhé kolo slovenskej sedmičkovej ligy - Memoriál Tonyho Puverleho. Domáci ragbisti sa budú snažiť potvrdiť priebežné prvé miesto v tabuľke. Na návštevníkov turnaja čaká bohatý program. Už od 11:00 sa bude konať turnaj kategórie U14 s dvomi vloženými zápasmi kategórie U8. O 13:00 začína hlavný turnaj mužov.

Čítaj ďalej

Už aj ženy súčasťou RC Spartak

02.07.2017

Od konca júna sa súčasťou RC Spartak Trnava stal aj ženský oddiel. Na prvých tréningoch v neďalekom Igrame sa zúčastnilo celkovo 8 hráčok. Ambíciou klubu je, aby ženy už v nasledujúcej sezóne hrávali pravidelne súťažné zápasy v sedmičkovom rugby.

Čítaj ďalej

Miloš Ťažký nominovaný do Burgasu

29.06.2017

Do výberu slovenskej reprezentácie v sedmičkovom rugby, ktorá nás bude reprezentovať na ME Konferencie v Burgase, bol nominovaný z Rugby Clubu Spartak Trnava Miloš Ťažký. Pre MIloša Ťažkého to bude už tretí štart za slovenskú reprezentáciu na záverečnom turnaji Majstrovstiev Európy.

Čítaj ďalej
RC Spartak Trnava XML Feed